CS-91-SYL`u

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • CS-91-SYL`u

    Cam asta e troaca mea dupa coliziunea cu un copac...Dacia Logan 1.4 Laureat Plus. din 2006....albastru egee
    As dori sa ii fac cateva modificari dar nu prea is bani
    Attached Files

  • #2
    frumoasa masina ta spor la modificari!

    Comment


    • #3
      sal.frumoasa masina sa o stapanesti sanatos si cati mai multi km fara evenimente,spor la modificari

      Comment


      • #4
        Sa ai parte de masina si modifica in asa fel sa iti placa tie.Bafta!

        Comment


        • #5
          daca nu ai bani de tuning sau alte modificari, las-o stock ;) baga-i benzina buna, ulei bun...consumabile bune sa te duca fara probleme pe unde doresti.. tuning fara bani multi nu exista!
          sigpic

          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

          Comment


          • #6
            Foarte frumoasa masina! Sa stii ca arata bine si stock daca ai grija de ea ;). Observ ca esti incepator ,bafta si mare grija la drum sa nu mai ai parte de evenimente! Salut!
            sigpicLogan Laureate - 1.5 DCI

            Comment


            • #7
              Multumesc tuturor pentru primire si pentru urarile de bine!
              Masina asta m-a cam bagat in gaura iarna trecuta am avut un nefericit accidentam intrat cu ea intr-un copac....si nu aveam casco asa ca a trebuit sa fac masina pe banii mei (lu ai mei )si na reparatu a ajuns undeva la 2mii si ceva de euro si tot nu am airbagurile la ea si nici ac`u pus dar na se misca din loc
              Cam asa arata masina:
              Attached Files

              Comment


              • #8
                urat arata ...dar vad ca a isit bine bafta si ai grija
                stii tu... HZP ;)

                sigpic

                Comment


                • #9
                  Mersi Sandu....da a iesit destul de bine inafara de faptul ca vopseaua nu e dupa cod si a iesit cam mata(am vopsit doar partea din fata si plafonu) si mai are un bai roata din dreapta e mai in spate cu 2cm fata de cea din stanga

                  Comment


                  • #10
                    Salut, tot din oravita si eu, unde ai reparat masina?
                    MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                    Comment


                    • #11
                      Salut mircea cand facem un counter?
                      La un prost ca altcumva nu ii pot spune....unu Liviu de la Gradinari x(

                      Comment


                      • #12
                        urata lovitura,bine ca ati scapat voi teferi,si atentie mare in continuare,bafta la condus,de ce nu ai facuto si tu in resita la vreun servis calumea poate iesea mai bine,zic si eu?

                        Comment


                        • #13
                          bine ai venit mane!pai esti patit ca mine!si eu tot asta iarna m-am lovut cu cu un audi din cauza unuia care mi-a taiat calea.si eu tot cam la 1500-200 euro am ajuns si tot asa cam ca a ta a fost lovita doar ca nu am avut plafonul stramb.iti urez multi km fara incidente!
                          Astept cat mai multe opinii : PH-22-BFC

                          Comment


                          • #14
                            Eu lucru la baleanu, da jur ca nu te stiu.....unde stai exact?
                            MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                            Comment


                            • #15
                              Mersi la fel alex.dinca91!da bine ca sunt intreg eu fieru sa facut...sau ma rog e in facere ca tot apar probleme pe la ea acum....nu prea aveam bani de servisuri din resita si asa ma ajuns destul de mult
                              Acu dupa un raid nocturn am mai sesizat o problema...cand fac volan maxim dreapta si dau sa plec cu ea din loc imi bate ceva....creca pe la planetara si ramane roata blocata si nu pot pleca pana nu indrept volanu sau fac putin stanga....da la ce poate sa fie?va rog sa ma ajutati!

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google